For things to get better you must be better. Jim Rohn
Żeby życie byłe  lepsze Ty musisz stać się lepszy.

Jest jakiś powód dla którego się tu znalazłeś i czytasz to zdanie. Być może jest to chęć poprawy jakiegoś aspektu Twojego życia. Być może potrzebujesz motywacji. Być może chcesz usłyszeć od kogoś ze możesz, że masz potencjał… a może po prostu myślisz sobie „wiem ze to co mnie otacza to nie jest moja rzeczywistość. Chce to zmienić.”.

Chciałbym Ci powiedzieć że wiem jak to zrobić, chciałbym Ci dać gwarancje że jak zrobisz A, B, lub C to tak będzie, prawda jest taka że nie wiem tego, nie wiem też czy jestem najlepsza osobą, której posty powinieneś właśnie teraz czytać.

Na tej stronie nie znajdziesz też mojego zdjęcia w ferrari z zegarkiem za 80 000 dlaczego? Dlaczego? Bo szanuje Twoja inteligencje i nie potrzebuje gadżetów do zbudowania własnej wartości. Nie znajdziesz też przepisu jak szybko się wzbogacić i w poł roku odnieść sukces, tego nie potrafię.

Choć ciągle jestem w procesie osiągania swojego „Sukcesu” , to jest kilka rzeczy, których nauczyłem się przez 18 lat bycia przedsiębiorcą, właścicielem i prezesem firmy zatrudniającej 1000 pracowników na etacie, tworzenia kilkudziesięciu przedsiębiorstw w różnych branżach, osiągania ogólnopolskich sukcesów i równie spektakularnych porażek. Zarabiania milionów i podnoszenia się z 200zł w kieszeni.

Rozwój osobisty to moja pasja, wierze że każda niedoskonałość, którą mamy ze względu na geny, przekonania, które wynieśliśmy z domu czy zgromadziliśmy poprzez doświadczania, jesteśmy w stanie nie tylko przezwyciężyć, ale wykorzystać dla własnego dobra.

 

Co umiem? W czym mogę Ci pomóc:

 

Zbudować szacunek i poczucie dumy z siebie samego.

To moim zdaniem podstawa wszystkiego. „Pewność siebie” to nie fajna fura, drogi zegarek, czy torebka. Świadomość kim się jest, co się przeszło, gdzie się idzie i przede wszystkim co się umie, a czego nie, jest kluczem.

Określać Cele. Czego tak naprawdę chcesz. Dlaczego tego chcesz.

Od kilkunastu lat prowadzę regularnie dzienniki celów, zarówno w prywatnym jak i zawodowym życiu. Obserwuję jakie emocje powoduje ich osiąganie, jakie techniki pomagają je osiągnąć i cieszyć się z ich jak najdłużej. Jak świadomie zmieniać swoje stany emocjonalne, fale mózgowe. Jak użyć mind mapping, wizualizacji czy medytacji. Jak to mierzyć i powtórzyć.

Zarabiać i pomnażać pieniądze.

Ostatnio głownie na rynku nieruchomości.

Zarządzać stresem.

Jak wyjść ze stanu emocjonalnego, który jest nieproduktywny i dodatkowo bardzo szkodliwy dla zdrowia.

 

Jeśli to co pisze Cię ciekawi zapraszam do lektury postów. Chcesz więcej? Weź sesje coachingowo – mentoringową, albo po prostu przyjedź na szkolenie.